Спортсмени КДЮСШ ВП РАЕС вибороли нагороди на чемпіонатах області та України.

Так, 17 березня відбулися фінальні ігри Чемпіонату Рівненської області з футзалу серед дітей 2014 р.н. і молодше. Після групового етапу до фінальної частини потрапили 8 кращих команд: ФА "Олімп", ФА "Олімп 2", ФА "Динамо Фемілі", КДЮСШ Вараш, ФА "Лідер", ДЮСШ Острог, FC Varash, ДЮСШ Зоря.За підсумками фінальних змагань команда КДЮСШ Вараш здобула перемогу у Чемпіонаті Рівненщини. Кращим гравцем визнали Христину Судорженко (КДЮСШ Вараш).

3424797 n

Впродовж 16-19 березня у м. Полтава проходив зимовий чемпіонат України з плавання серед кадетів. Вихованка КДЮСШ ВП РАЕС м.Вараш Дінара Коротенко (тренер Олександр Савчук) виступала у складі збірної команди Рівненської області та здобула:

• перше місце на дистанціях 100, 200 м батерфляй;
  • 4-те місце на дистанції 200 м (комплексне плавання);
  • перше місце у багатоборстві стилем батерфляй.

Загалом команда Рівненської області виборола 3 місце в загальнокомандному заліку серед 50-ти команд.

33593296153 n

Вараські борці Євген Піший та Григорій Якубишин вперше взяли участь у чемпіонаті України з боротьби греко-римської серед молоді U23. Це їх перші змаганнях дорослого рангу, де вони були наймолодшими у своїх вагових категоріях. За результатами турніру спортменам вдалося посісти наступні місця:

• Євген Піший (вагова категорія 87 кг) − 5 місце
  • Григорій Якубишин (вагова категорія 82 кг) − 8 місце.

6735619990985529 n

Вараська громада постійно підтримує та сприяє участі дітей громади у спортивних Всеукраїнських та обласних чемпіонатах, кубках та інших змаганнях.