На позачерговій сесії Вараської міської ради депутати проголосували за звернення щодо виділення коштів для "Охматдиту"

Відбулося позачергове засідання сорок сьомої сесії Вараської міської ради восьмого скликання. Для роботи у сесійній залі зареєструвалося 26 депутатів.

Герої не вмирають: у Вараші провели в останню путь Героя Андрія Гусєва

Сьогодні у Вараші попрощалися з Героєм Андрієм Валерійовичем Гусєвим.

18 липня у Вараcькій громаді – День жалоби

Cьогодні у Вараській громаді оголошено День жалоби – проводжаємо в останню путь Героя Андрія Олеговича Гусєва.

Маршрут траурної процесії-прощання із Андрієм Гусєвим

Завтра, 18 липня, відбудеться поховання померлого Героя Андрія Олеговича Гусєва.

Виконавчий комітет затвердив умови конкурсу з визначення автомобільного перевізника на приміському автобусному маршруті

Відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради. До порядку денного було включено 4 питання.

Актуальне інтерв’ю з першим заступником міського голови Павлом Павлишиним. Частина 2.

Павле Яремовичу, ви майже рік не з’являєтеся в медійному просторі. Проте, Вас безупинно  продовжують згадувати у різних соцмережах та жовтих шпальтах, таких як, приміром, «Антикор», та анонімні телеграм канали.

На зустрічі із представниками банків обговорили банківські фінансові інструменти кризового енергозабезпечення

Сьогодні відбулась робоча зустріч за участі міського голови м.Вараш Олександра Мензула, представників банків міста Вараш, комунальних підприємств тощо.

Пам’ятка з безпечного користування електрогенераторами, портативними зарядними станціями та газовими пальниками

Пам’ятка з безпечного користування електрогенераторами, портативними зарядними станціями та газовими пальниками.

У Вараській громаді діє Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі ВЦССП

Денний центр соціально-психологічної допомоги – це відкритий простір для всіх осіб, які пережили насильство, де можна без попереднього запису отримати комплексну допомогу тут і зараз. У центрі постраждалі від домашнього насильства можуть поспілкуватися з психологом, розповісти про свій досвід, обговорити проблему та отримати юридичну допомогу на безоплатній основі.

Герої не вмирають: у Вараші попрощалися із Валерієм Панченком та Андрієм Швецьом

Сьогодні громада Вараша провела в останню земну дорогу двох Героїв Валерія Юрійовича Панченка та Андрія Захаровича Швеця.

9 липня у Вараcькій громаді – День жалоби

Cьогодні у Вараській громаді оголошено День жалоби – проводжаємо в останню путь Героїв Валерія Панченка та Андрія Швеця.

Маршрут траурної процесії-прощання із Валерієм Панченком та Андрієм Швецьом

Завтра, 9 липня, відбудеться прощання із двома нашими Захисниками Валерієм Юрійовичем Панченком та Андрієм Захаровичем Швецьом.

У Вараській громаді відзначили переможців II (обласного) етапу дитячо-юнацької військовопатріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

У Вараській громаді відзначили керівника та вихованців рою "Браття" Вараського ліцею №3, які стали переможцями II (обласного) етапу дитячо – юнацької військовопатріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у старшій віковій групі.

"Земельна" комісія розглянула проєкти рішень щодо затвердження документації із землеустрою та поновлення Договору оренди земельної ділянки на новий строк

Відбулося засідання Комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології Вараської міської ради. Депутати розглянули 41 питання порядку денного.

РАЕС, Вараська МВА та Вараська міська рада підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію

Меморандум про співпрацю та взаємодію між філією "ВП" Рівненська АЕС" АТ НАЕК "Енергоатом", Вараською міською військовою адміністрацією та Вараською міською радою підписано у Вараші.

Виконавчий комітет погодив утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при ВК ВМР

Відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради. У п'ятницю, 5 липня, до порядку денного було включено 9 питань, а також 1 додаткове.

"Регламента" комісії підтримала кандидатури на звання "Почесний громадянин Вараської міської територіальної громади"

Відбулося засідання Комісії з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку Вараської міської ради. Депутати розглянули 15 питань порядку денного.

У Вараській громаді відбувся благодійний концерт до Дня Конституції України

28 червня, на площі біля стадіону "Ізотоп" відбувся благодійний концерт до Дня Конституції України на підтримку ЗСУ.

Відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, інших соціальних виплат

Відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, інших соціальних виплат та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

У Вараській громаді нагородили випускників медалістів

У Вараській громаді відбулося урочисте свято вручення відзнак – нагородження випускників медалістів.