Гранти для розвитку бізнесу Вараської громади

З перших місяців повномасштабної війни уряд запустив відразу декілька програм допомоги. Один з інструментів державної підтримки підприємців –  гранти на старт і розвиток бізнесу. За останні роки на реалізацію проєктів і створення робочих місць були виділені мільйони гривень, що повертаються державі у вигляді сплачених податків.

Комунальне підприємство "Благоустрій" ВМР у пошуку працівників

Комунальне підприємство "Благоустрій" ВМР запрошує на роботу працівників:

ЦНАП м.Вараш припинив оновлення облікових даних військовозобов’язаних

Від сьогодні, 17.07.2024 року відділ "Центр надання адміністративних послуг" припинив оновлення даних військовозобов’язаних, призовників та резервістів. 

Оголошення про проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на приміському автобусному маршруті загального користування у Вараській громаді

Виконавчий комітет Вараської міської ради оголошує конкурс з визначення автомобільного перевізника на приміському автобусному маршруті загального користування «Собор (м. Вараш) – станція «Вараш».

У Вараській громаді відбудеться продовження засідання громадської комісії з житлових питань

16 липня 2024 року о 14 год. в малій залі засідань виконавчого комітету Вараської міської ради відбудеться продовження засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Вараської міської ради.

У Вараській громаді відбудеться засідання громадської комісії з житлових питань

12 липня 2024 року о 14 год. в малій залі засідань виконавчого комітету Вараської міської ради відбудеться засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Вараської міської ради.

Виконавчий комітет Вараської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади головного архітектора

Нагадаємо, що виконавчий комітет Вараської міської ради, Незалежності майдан, будинок 1, м.Вараш, 34400 оголосив конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу архітектури та містобудування, головного архітектора виконавчого комітету Вараської міської ради.

Стартує прийом заявок на участь у програмі екстреної допомоги органічному сільському господарству Вараської громади

Для сільськогосподарських виробників, які займаються органічним виробництвом, стартує програма екстреної допомоги органічному агросектору в Україні.

Стартує IV щорічний Конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

В Україні стартує IV Щорічний Конкурс Історій "Громадянське Суспільство, Бізнес Та Влада – Кращі Практики Співпраці".

У ДАР проводиться опитування про державну підтримку для страхування озимих зернових

Агровиробників – ФОП та юридичних осіб Вараської громади, які зареєстровані в ДАР, запрошують  відповісти на питання про державну підтримку страхування сільськогосподарської продукції. 

Оголошення про формування складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

Оголошення про формування складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при виконавчому комітеті Вараської міської ради.

Липень: графік консультацій представників структурних підрозділів виконавчого комітету

Графік надання консультацій представниками суб’єктів надання адміністративних послуг.