У Вараській громаді розпочинається безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян за двома маршрутами

У понеділок, 15 квітня 2024 року розпочинається безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян за маршрутами м.Вараш – Дачні ділянки біля "Аеропорту" та №6 "Собор – Залізнична станція".

У Вараській громаді відбудеться засідання містобудівної ради при відділі архітектури та містобудування

1 квітня 2024 року о 15:00 год. відбудеться засідання містобудівної ради при відділі архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради за адресою: майдан Незалежності, 1 ( мала зала засідань (зелена зала). 

Відкрита вакансія у КНП ВМР "Вараська багатопрофільна лікарня"

КНП ВМР "Вараська багатопрофільна лікарня" запрошує на роботу документознавця.

Виконавчий комітет Вараської міської ради оголошує конкурс з визначення автомобільного перевізника

Виконавчий комітет Вараської міської ради оголошує конкурс з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування "Собор – Залізнична станція".

КВІТЕНЬ: графік надання адміністративних послуг у м.Вараш у ЧЕТВЕР та СУБОТУ

Графік надання адміністративних послуг у м.Вараш на квітень 2024.

Квітень: графік консультацій представників структурних підрозділів виконавчого комітету

Відновлено графік надання консультацій представниками суб’єктів надання адміністративних послуг.

Про формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

У Вараській громаді утворюється  Рада з питань внутрішньо переміщених осіб (далі - Рада).

Державні гранти на розвиток та створення переробних підприємств Вараської громади

За сприяння Міністерства економіки України та Всеукраїнської асоціації громад відбудеться вебінар підприємців, які хочуть отримати державний грант для розвитку свого переробного підприємства.

Навчально-інформаційний захід від ДАР для виробників сільськогосподарської продукції Вараської громади

Державний аграрний реєстр запрошує взяти участь у навчально-інформаційному заході: Актуальні питання реєстрації та подання заявок на підтримку у Державному аграрному реєстрі, який відбудеться 14 березня 2024 року.

Які доходи необхідно обов’язково задекларувати до 1 травня 2024 року

У Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що з 1 січня 2024 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих впродовж 2023 року, в рамках якої річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2024 року громадяни, які отримали доходи, з яких у 2023 році не сплачено податок на доходи фізичних осіб.

100 українських підприємств можуть отримати гранти від ЄС та Німеччини

У межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини, мікро-, малі та середні підприємства України з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом можуть отримати 100 грантів до 10 тисяч євро кожен для відновлення, розвитку та підвищення стійкості у часи війни. Це вже друга хвиля підтримки українського бізнесу від ЄС та Німеччини у рамках грантового конкурсу для 100 мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП) з початку 2024 року.

Уряд розширив умови надання грантів на розвиток садівництва

Уряд ухвалив постанову № 241 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738", яка  розширює умови надання грантів за програмою "єРобота" на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства та тепличного господарства. Документ підготовлений Міністерством аграрної політики та продовольства України.