Анкета-опитування для визначення потреб внутрішньо переміщених осіб у Вараській МТГ

Номери телефонів для звернень внутрішньо переміщених осіб щодо ідентифікації та координації дій:

+380(67)-67-257-82

 • Правовий дайджест реформ щодо захисту ВПО та осіб постраждалих від збройної агресії січень-березень 2024р.

  f5deac6f e09d 42cd a009 7dbeb266eadb


  До уваги власників житла, які тимчасово розмістили внутрішньо переміщених осіб (ВПО)!

  29.12.2023 року Урядом було внесено зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб.

  Дані зміни передбачають обмеження переліку осіб, за розміщення яких заявник має право на компенсацію. Відтепер, втрачають право на отримання компенсації ті громадяни, хто розмістив внутрішньо переміщених осіб з якими вони пов’язані родинними відносинами, споріднення яких засноване на шлюбі та кровному рідстві (чоловік, дружина, батько, мати, діти, онуки, зокрема повнолітні).

  Також, змінено бланк заяви особи, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, про отримання компенсації витрат та бланк повідомлення про безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні.

  Нагадуємо, що заяви про отримання компенсації витрат за тимчасове проживання внутрішньо переміщених осіб подаються щомісяця з 1 по 5 число за адресою: м.Вараш, майдан Незалежності 1, кабінет №104.

  Телефон для довідок: 0676725782

  Заява на компенсацію

  Провідомлення про розміщення


  Багатоцільова допомога для внутрішньо переміщених осіб

  РОБФ "Наше майбутнє" пропонує внутрішньо переміщеним особам багатоцільову допомогу для домогосподарств з розрахунку 600 грн на одну особу.

  Дана допомога є компенсацією витрат на придбання продуктів харчування та товарів першої необхідності.

  Для отримання багатоцільової допомоги необхідно надіслати засобами поштового зв’язку на адресу РОБФ "Наше майбутнє" пакет документів, а саме:

  1. Заява
  2. Анкета
  3. Згода на обробку даних
  4. Копія паспорта особи (кожної)
  5. ІПН копія (кожного)
  6. Довідка ВПО
  7. Посвідчення про інвалідність (за наявності)
  8. Свідоцтва про народження дітей (до 16р.)
  9. ІПН дітей
  10. Посвідчення багатодітної матері/батька (за наявності)
  11. Посвідчення матері-одиначки/батька-одинака (за наявності)
  12. Реквізити карткового рахунку.
  13. Чек/квитанція на суму 600 грн. (на кожну особу)

  Бланки заяви, анкети та згоди на обробку даних додаються для заповнення.

  Адреса для листування: 33013, Рівненська область, Рівненський район, м. Рівне, вул. Кавказька буд.2, 4 поверх.


   

   
  Департамент соціального захисту та гідності ВК ВМР повідомляє про наявність наборів зимового одягу для дітей віком від 2 до 5 років із числа внутрішньо переміщених осіб
   
  Набір складається: гумові чобітки, куртка, утеплені штани, термобілизна, кофтинка з рукавом, шапочка, шарф, рукавички, шкарпетки.
   
  Отримати набір дитячого одягу можна у приміщенні Вараського центру соціальних служб та послуг за адресою: м-р Будівельників 3 (праве крило, другий поверх), м.Вараш.
   
  Графік роботи: понеділок – четвер із 8:00 до 17:15, п'ятниця із 8:00 до 16:00; перерва з 13:00 до 14:00. Телефон для довідок: 0670092626. Для пред’явлення потрібна довідку ВПО.

   

  Благодійний проект "Два хліба" від християнської церкви Світло зорі

  Усі, хто потребує, 1 раз на тиждень безоплатно можуть отримати  хлібобулочні вироби, чай, 1 раз на місяць – продуктовий набір (олія, цукор, крупа тощо). Телефони для реєстрації: 0961274623 – Надія, 0964282058 – Ілона.

 • При виконавчому комітеті Вараської міської ради планується оновлення складу Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб. З переліком кандидатів, що виявили бажання стати членами ради та подали заяви до Вараської міської ради можна ознайомитись нижче.

  1. Забродовська Наталія Ігорівна

  2. Урсул Надія Михайлівна

  3. Єфремов Сергій Анатолійович

  4. Парфьонова Світлана Федорівна

  5. Іванніков Олександр Олександрович

  6. Скляров Андрій Дмитрович

  7. Добряк Любов Костянтинівна

  8. Петрова Юлія Андріївна

  9. Чудінов Руслан Володимирович

  10. Левченко Тетяна Олексіївна

  11. Мацегора Діана Миколаївна

  12. Чуприна Лариса Миколаївна


  На території Вараської міської територіальної громади проживає більше 2000 осіб, які мають статус внутрішньо переміщених. Саме для сприяння їх інтеграції та адаптації прийнято рішення про утворення Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб у Вараській міській територіальній громаді.

  16.11.2023 відбулося перше засідання Координаційної ради. Присутні обговорили основні засади діяльності Координаційної ради, а також, питання пов’язані із поширенням корисної інформації  для внутрішньо переміщених осіб на сайті Вараської міської ради та інших медіа-ресурсах міста.

  Департаментом соціального захисту та гідності було презентовано "Дорожню карту для ВПО", у якій розміщено інформацію про порядок отримання довідки ВПО та допомоги на проживання, отримання соціальних та освітніх послуг, а також медичної допомоги. Присутні представники різних установ та організацій міста запропонували додати інформацію до "Дорожньої карти". Зокрема, щодо порядку отримання статусу "дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів", військового обліку, гуманітарної допомоги.

  Також, на засіданні обговорили необхідність створення анкети-опитувальника на сайті Вараської міської ради, для визначення потреб ВПО.

  ПРОТОКОЛ Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб у Вараській міській територіальній громаді №7100-КО-07 від 16.11.2023 р.