• Багатоцільова допомога для внутрішньо переміщених осіб

  РОБФ "Наше майбутнє" пропонує внутрішньо переміщеним особам багатоцільову допомогу для домогосподарств з розрахунку 600 грн на одну особу.

  Дана допомога є компенсацією витрат на придбання продуктів харчування та товарів першої необхідності.

  Для отримання багатоцільової допомоги необхідно надіслати засобами поштового зв’язку на адресу РОБФ "Наше майбутнє" пакет документів, а саме:

  1. Заява
  2. Анкета
  3. Згода на обробку даних
  4. Копія паспорта особи (кожної)
  5. ІПН копія (кожного)
  6. Довідка ВПО
  7. Посвідчення про інвалідність (за наявності)
  8. Свідоцтва про народження дітей (до 16р.)
  9. ІПН дітей
  10. Посвідчення багатодітної матері/батька (за наявності)
  11. Посвідчення матері-одиначки/батька-одинака (за наявності)
  12. Реквізити карткового рахунку.
  13. Чек/квитанція на суму 600 грн. (на кожну особу)

  Бланки заяви, анкети та згоди на обробку даних додаються для заповнення.

  Адреса для листування: 33013, Рівненська область, Рівненський район, м. Рівне, вул. Кавказька буд.2, 4 поверх.


   

   
  Департамент соціального захисту та гідності ВК ВМР повідомляє про наявність наборів зимового одягу для дітей віком від 2 до 5 років із числа внутрішньо переміщених осіб
   
  Набір складається: гумові чобітки, куртка, утеплені штани, термобілизна, кофтинка з рукавом, шапочка, шарф, рукавички, шкарпетки.
   
  Отримати набір дитячого одягу можна у приміщенні Вараського центру соціальних служб та послуг за адресою: м-р Будівельників 3 (праве крило, другий поверх), м.Вараш.
   
  Графік роботи: понеділок – четвер із 8:00 до 17:15, п'ятниця із 8:00 до 16:00; перерва з 13:00 до 14:00. Телефон для довідок: 0670092626. Для пред’явлення потрібна довідку ВПО.

   

  Благодійний проект "Два хліба" від християнської церкви Світло зорі

  Усі, хто потребує, 1 раз на тиждень безоплатно можуть отримати  хлібобулочні вироби, чай, 1 раз на місяць – продуктовий набір (олія, цукор, крупа тощо). Телефони для реєстрації: 0961274623 – Надія, 0964282058 – Ілона.

 • На території Вараської міської територіальної громади проживає більше 2000 осіб, які мають статус внутрішньо переміщених. Саме для сприяння їх інтеграції та адаптації прийнято рішення про утворення Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб у Вараській міській територіальній громаді.

  16.11.2023 відбулося перше засідання Координаційної ради. Присутні обговорили основні засади діяльності Координаційної ради, а також, питання пов’язані із поширенням корисної інформації  для внутрішньо переміщених осіб на сайті Вараської міської ради та інших медіа-ресурсах міста.

  Департаментом соціального захисту та гідності було презентовано "Дорожню карту для ВПО", у якій розміщено інформацію про порядок отримання довідки ВПО та допомоги на проживання, отримання соціальних та освітніх послуг, а також медичної допомоги. Присутні представники різних установ та організацій міста запропонували додати інформацію до "Дорожньої карти". Зокрема, щодо порядку отримання статусу "дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів", військового обліку, гуманітарної допомоги.

  Також, на засіданні обговорили необхідність створення анкети-опитувальника на сайті Вараської міської ради, для визначення потреб ВПО.

Телефонний довідник воєнного часу (Вараська громада)

 

ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

 • Для звернень внутрішньо переміщених осіб щодо ідентифікації та координації дій: +380(67)-265-11-58; +380(67)-672-57-90; +380(96)-161-77-05.
 • Анкета для з'ясування інформації щодо сфери діяльності, інших знань та навичок для подальшого формування пропозицій щодо працевлаштування https://forms.gle/RpqCRsWV15pKhurd7