• Долучайтеся до освітньо-грантової програми для розвитку жіночого підприємництва "Початок"

  Мрієте відкрити власний бізнес або масштабувати наявний? Проєкт покликаний допомогти жінкам здобути необхідні бізнес-знання, отримати менторську, ментальну та фінансову підтримку для розвитку підприємства!

  • 200 учасниць залучать по $3000, ще дві фіналістки проєкту додатково отримають по $5000 за представлення своїх бізнес-проєктів.
  • Онлайн- та офлайн-лекції від спікерів програми щодо маркетингу, продажів, аналізу бізнес-моделі, фінансового планування та управління, створення бізнес-системи обслуговування тощо.
  • Менторство експертів проєкту.
  • Консультації з ментального здоров’я.

  Програма розрахована на активних підприємиць, початківців, а також ВПО, які були змушені змінити місце проживання через активні бойові дії в регіоні. Час користуватися можливістю та реалізовувати власні ідеї! Подавайте заявку на участь до 30 листопада.

  Більше інформації та реєстрація за посиланням.


  Уряд удосконалив порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу

  7 листопада 2023 р. Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

  Зміни:

  • Уряд дозволив підприємцям використовувати грантові кошти не тільки для оренди нежитлових приміщень, а ще й земельних ділянок, які будуть використовуватись в комерційних та виробничих цілях;
  • прийняття рішень по всім позитивним результатам відбуватиметься протягом однієї хвилі без переносу розгляду на наступну хвилю;
  • зменшилась кількість документів, які підприємці мають подавати до уповноваженого банку для оплати витрат за рахунок грантових коштів.

  Раніше потрібно було надавати рахунок-фактури, а також договір між отримувачем і постачальником – тепер буде потрібен тільки один із цих документів.

  Докладно


  Програма підтримки жінок-підприємців України

  Участь у програмі підтримки жінок, що займаються підприємницькою діяльністю, можуть взяти громадянки України (віком від 18 років), які:

  • хочуть започаткувати власний бізнес;
  • бажають розширити/масштабувати/реабілітувати/відновити існуючий бізнес, чи бізнес, який постраждав від повномасштабного вторгнення;
  • ВПО і жінки у скрутних життєвих обставинах і/або мають на меті відкрити власну справу.

  Перевага для суспільно корисних проєктів:

  • максимізація економічної, матеріальної, соціальної, іміджевої користі для України;
  • потенціал створення додаткових робочих місць в Україні;
  • соціально-етична/суспільно-корисна/ інноваційна складова + цифрові напрямки;
  • позитивний вплив на навколишнє середовище та екологію, тощо.

  Сума: 650 000 грн

  Дедлайн: 30 листопада 2023 (до 23:59 за київським часом)


  Агровиробники Вараської громади можуть безоплатно отримати мінеральні добрива на весняну посівну 2024

  Зокрема, уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть 7 тисячам українських агровиробників мінеральні добрива для весняної посівної  2024.

  Через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть загалом 14 тисяч тонн добрив. Кожен учасник зможе отримати до 2 тонн мінерального добрива (карбамід) на господарство.

  За підтримки Міністерства з аграрної політики та продовольства України, реєстрація на отримання допомоги пройде в Державному аграрному реєстрі (ДАР) у розділі "Доступні програми"  USAID АГРО карбамід під ярі зернові та олійні в сезоні 2024 р.

  Подача заявок триватиме з 1 по 14 листопада. Отримати допомогу можуть агровиробники, які:

  • мають в обробітку від 5 до 500 га у будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій),
  • вирощують зернові або олійні культури,
  • зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства,
  • відповідають іншим умовам програми.

  Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 20 гектарів землі (власна та орендована), отримають по одній тонні добрива, а ті, хто обробляють від 20 до 500 га  по дві тонни. Пріоритетність в отриманні добрив матимуть господарства, власницями або заявниками яких є жінки (згідно з інформацією в системі ДАР).

  Видача добрив планується на листопад-грудень 2023 року.

  Більше інформації за посиланням.

   


   

  Державний аграрний реєстр для фермерів Вараської громади

  Понад 10,000 фермерів цього року вже отримали від Програми USAID АГРО насіння та добрива в межах п’яти програм підтримки. Всі вони були доступні для тих аграріїв, які зареєструвалися в Державному аграрному реєстрі (ДАР).

  Ця автоматизована електронна система створена Мінагрополітики для ефективного та прозорого залучення та розподілу усіх видів підтримки для агровиробників. В електронному кабінеті фермер може побачити актуальну інформацію про доступні програми підтримки від держави чи міжнародних організацій та подати заявку на участь (онлайн). Система в режимі реального часу інформує агровиробника про нові можливості.

  Приєднатися до ДАР та отримувати як актуальну інформацію, так і реальну матеріально-технічну підтримку досить просто. Одразу після заповнення реєстраційної форми та надання згоди на обробку персональних даних в Аграрному реєстрі створюється персональний електронний кабінет агровиробника, до якого автоматично підвантажуються дані з інших державних реєстрів про його господарську діяльність, земельний банк, поголів’я тварин тощо.

  Ознайомитися більш детально з умовами реєстрації та правилами користування ДАР у покроковій інструкції або на сайті.

   


   

  Безоплатні консультації для бізнесу Вараської громади

  OnFrontiers - безоплатні консультації для бізнесу, від Офісу сприяння  підприємництву та експорту та USAID.

  Хто може скористатися безоплатними послугами?

  • малі та середні підприємства будь-якої форми власності (ФОП, ТОВ, ПП тощо);
  • не менше 51% акцій компанії належать громадянам України;
  • мають сайт (у т.ч. англійською) або сторінки в соціальних мережах (у т.ч. англійською).

  Що включає консультування?

  • оцінка та адаптація бізнес-моделі у зв'язку з війною, включаючи реконфігурацію виробничих потужностей та бізнес-процесів у зв'язку з переїздом;
  • рішення у сфері маркетингу та просування товарів чи послуг на нові ринки в ЄС та інших локаціях (логістика / маркетингові дослідження);
  • адаптація продукту або послуги до нового міжнародного ринку / адаптація етикетки продукту відповідно до вимог ЄС;
  • зміна та адаптація ланцюгів постачання, які були порушені через війну;
  • імпортозаміщення / експортозаміщення на локальних та глобальних ринках, які раніше займали російські та білоруські компанії.

  *Консультування не обмежується лише на ці теми.

  Детальніше за посиланням.

  До слова, OnFrontiers — маркетплейс, що об’єднує близько 50 000 фахівців світового рівня, які допомагають підприємцям знайти відповіді на будь-які питання з ведення бізнесу.

   


   

  Грант для підприємців сфери громадського харчування

  Благодійний Фонд "МХП-Громаді" за підтримки бренду Kurator оголошує конкурс "Роби Своє" для бізнесу сфери HoReCa. Це підтримка для подальшого започаткування, масштабування та/або релокації існуючого малого та середнього бізнесу.

  У межах проєкту експерти оберуть від 10 переможців.

  Сума: 100 000 грн

  Дедлайн: 23 жовтня 2023 р.

  Деталі: https://bc-club.org.ua/opportunities/grant-Roby-Svoe-HoReCa.html


   

  ZOOM-конференція для фермерів Вараської громади

  17 жовтня 2023 року о 14:00 відбудеться презентація проєкту "Центру розвитку фермерства "Врожай Перемоги".

  Захід відбудеться у форматі ZOOM-конференції: https://us04web.zoom.us/j/78307035216?pwd=7VPrKzWR9iauSiMsJYFSGKbE1ZMQWM.1

  Центр розвитку фермерства безкоштовно надаватиме фермерам якісні послуги, інформуватиме про інновації у рослинництві, допомагатиме посилювати спроможність фермерів адаптуватися до змін у агросекторі, змінювати свої бізнес-моделі, диверсифікуватись та залучати фінансові ресурси для розвитку бізнесу.


  Грантова програма єРобота для створення переробних підприємств "Переробка"

  Програма для розвитку переробних підприємств "Переробка" є складовою Урядового проєкту єРобота. За умовами програми, держава надає гранти у розмірі до 50% вартості проєкту, розмір гранту, який надається одному отримувачу не перевищує 8 млн. грн.

  Підприємці, які отримали кошти, зобов’язані протягом 3 років сплатити податки та ЄСВ у розмірі гранту та створити певну кількість робочих місць, в залежності від отриманої суми гранту.

  Гранти на переробку видаватимуться не лише через Ощадбанк, але й через інші банки, в яких держава володіє більше 50% акцій. Це зробить отримання грантів більш зручним для бізнесу.

  Детальніше за посиланням.

  Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства.

  Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.


  Співпраця Вараської громади із Центром стратегічних досліджень Варшавського інституту підприємництва та контактним пунктом Польського сервісу відбудови України в Луцьку

  3 жовтня відбулася зустріч із директором Офісу WEI у Києві (Центр стратегічних досліджень Варшавського інституту підприємництва) Юзефом Ланґом (Józef Lang) та координаторкою контактного пункту Польського сервісу відбудови України в Луцьку Вікторією Гомонець, під час якої обговорено економічну співпрацю та подальший розвиток відносин між Вараською громадою та Республікою Польща.

  Польська сторона цікавиться інвестиційними можливостями нашої громади, зокрема, у сферах деревообробної та харчової промисловості, вони готові стати містком між партнерами на рівні у розвитку B2B (бізнес для бізнесу).

  Зауважимо, що за поточну бізнес-комунікацію у Вараській громаді відповідає Управління економіки та розвитку громади. Отже, якщо ви є власником бізнесу або керівником фірми, підприємства тощо й зацікавлені у співпраці з Офісом WEI у Києві, звертайтеся за номером "гарячої" лінії +38 067 88 692 08.


  До 1 млн гривень на створення або розвиток бізнесу

  Таку грантову допомогу від держави можуть отримати ветерани та члени їх сімей. Зокрема:

  • до 250 тис гривень — можуть отримати ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни. Умова – створення 1 робочого місця
  • до 500 тис гривень — чоловік або дружина ветерана. Програма покриває до 70% вартості проєкту, а одержувач гранту має створити 2 робочі місця
  • до 1 млн гривень — подати заяву можуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП від 3 років. Програма покриває 70% вартості проєкту. Умова – 4 робочі місця, два з яких повинні зайняти учасники бойових дій.

  Подати заявку та ознайомитися з умовами участі у програмі


  Каталог "Експортний потенціал Рівненщини"

  Агенція Регіонального Розвитку Рівненщини спільно з Програмою розвитку ООН в Україні запрошують вас приєднатися до нашого нового проекту – "Експортний потенціал Рівненщини".

  Проєкт полягає у створенні каталогу в якому розміщуватимемо експортоорієнтовані підприємства Рівненщини.

  Що ви отримаєте з цим проектом?

  1️. Можливість активно просувати вашу продукцію чи послуги на міжнародних ринках, залучаючи нових клієнтів та розширюючи свою географію обслуговування.

  2️. Доступ до нових ринків збуту та можливість збільшення обсягів продажів.

  3️. Знайомства та партнерства з іншими бізнесами, які допоможуть вам розвивати вашу компанію на світовій арені.

  4️. Підтримку у маркетинговому просуванні вашої продукції на зовнішніх ринках та створенні вашого іміджу.

  Не зволікайте!

  Дедлайн подачі заявок – 6 жовтня 2023 року.

  Реєстрація безкоштовна

 •   

  № 

  Назва підприємства

   

  Юридична адреса

  Вид діяльності

  1

  ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "РІВНЕНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"

  м.Вараш

  Виробництво електроенергії

  2

  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КУЗНЕЦОВСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД"

  м.Вараш, Промислово-комунальна зона, б.1

  Виробництво хліба та хлібобулочних виробів

  3

  КУЗНЕЦОВСЬКЕ НАЛАГОДЖУВАЛЬНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОПІВДЕНМОНТАЖ

  м.Вараш, Промзона

  Будівництво житлових і нежитлових будівель

  4

  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КУЗНЕЦОВСЬКЕ НАЛАГОДЖУВАЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ "ЕЛЕКТРОПІВДЕНМОНТАЖ"

  м.Вараш, Будмайданчик

  Електромонтажні роботи

  5

  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОЦ УБ РАЕС

  м.Вараш, Промислова зона, б.55

  Будівництво житлових і нежитлових будівель

  6

  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " ФІРМА "СКОРПІО ЛІМІТЕД"

  м.Вараш, м-н Вараш, буд.5, корп.А

  Оптова торгівля іншими машинами й устаткуванням

  7

  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ"ІМБЕКС ПЛЮС"

  м.Вараш, м-н Незалежності, 8

  Родрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами

  8

  ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ІМБЕКС"

  м.Вараш, м-н Вараш, б.22А

  Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна

  9

  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЛОРІЯ-УКРАЇНА"

  с.Заболоття,вул.Гранична, б.52Б

  Вирощування овочів і баштанних культур,коренеплодів і бульбоплодів

  10

  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ПОЛІССЯБУДМОНТАЖ"

  с.Стара Рафалівка, вул.Садова,б.8

  Будівництво житлових і нежитлових будівель