Національна освітньо-грантова програма "Траєкторія" для ветеранів, військових та другого з подружжя Вараської громади

За ініціативи мережі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережі мультимаркетів "Аврора" стартує освітньо-грантова програма "Траєкторія" для ветеранів, військових та другого з подружжя. Проєкт має на меті надати підприємцям-початківцям базові знання, практичні поради та фінансову підтримку для започаткування та розвитку власної справи у розмірі 100 000 грн. 

До уваги батьків дітей з інвалідністю Вараської громади

На сьогоднішній день через органи соціального захисту населення реалізуються державні програми безоплатного забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами:

До уваги ОСББ та управителів багатоквартирних житлових будинків Вараської громади

Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради нагадує, що на даний час розпочалася  підготовка житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період 2024/2025.

Діти, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки можуть скористатися програмою "єОздоровлення"

Діти, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, відпочиватимуть безоплатно. І, як і торік, можна буде скористатися програмою "єОздоровлення".

Відкрито набір на програму для жінок-підприємниць Вараської громади в агропродовольчому секторі

Українських підприємиць запрошують долучитися до програми менторської підтримки жінок в агробізнесі "Empowering Women in Agrifood" від EIT Food, який підтримується Європейським Інститутом Інновацій та Технологій (EIT), органом Європейського союзу та реалізується за підтримки Radar Tech в Україні.

Тренінгова програма для жінок у Рівненській області

У Рівненській області стартував прийом заявок на програму для жінок "Запусти власну справу". 3-денний тренінг з експерт(к)ами для створення бізнес-плану та як залучити інвестиції.

На території Вараської громади проводитиметься весняна кампанія з пероральної імунізації диких м`ясоїдних тварин проти сказу

У травні 2024 року на території Вараської громади проводитиметься весняна кампанія з пероральної імунізації диких м`ясоїдних тварин проти сказу. Вона відбуватиметься шляхом розкладання принад з вакциною робочою групою в межах території громади.

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Проєкт рішення виконавчого комітету Вараської міської ради «Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом».

У Вараській громаді триває видача електронних квитків пільговим категоріям населення

У Вараській громаді триває прийом, реєстрація та видача персоніфікованих електронних карток (ПЕК) для пільгових категорій громадян, місце реєстрації яких зареєстровано у Вараській МТГ та які мають право на безкоштовний проїзд в міському та приміському автомобільному транспорті загального користування.

Грант для підтримки жінок-підприємиць Вараської громади у сфері виробництва

Міністерство економіки України, Western NIS Enterprise Fund та за реалізації KSE Foundation започаткували грантову програму "Створюй!" для підтримки жінок-підприємиць, які займаються діяльністю у сфері переробної промисловості.

До уваги фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції Вараської громади

За інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України з 1-го травня поточного року в Державному аграрному реєстрі розпочнеться подання заявок на окрему бюджетну субсидію на оброблювані угіддя для аграріїв лише з деокупованих територій та територій, на яких завершені бойові дії.

У Вараші відбудеться вистава "Повія" за мотивами роману Панаса Мирного

У Вараші відбудеться прем’єра від MODERN THEATRE, вистава "Повія" за мотивами роману Панаса Мирного.