До уваги заявників за програмою "Добрива NPK від USAID АГРО"

Мінеральні добрива доставляються до складів в регіонах, видача допомоги вже почалася. Разом з адміністратором програми, СОК Зерновий Кооперативний зерновий проект / Ukraine Grain Cooperatives Project, працюємо над нарощенням темпів та обсягів доставки.

Якщо Ваша заявка була затверджена, Ви отримаєте запрошення від адміністратора СОК Зерновий в телеграм бот Agro Bot ZernoUA (https://t.me/the_agro_bot), де буде повідомлено про організаційні деталі (час та місце видачі).

Ви можете самостійно перевірити інформацію в телеграм боті за номером своєї заявки. Інформація по заявках додається поступово, якщо поки немає – не переживайте, її додадуть у міру доставки добрив до складів. Також можна звернутися за більш детальною інформацією до СОК Зерновий: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Проєкт рішення Вараської міської ради "Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Вараської міської територіальної громади" (нова редакція від 27.09.2023).

Благодійний автопробіг на електромобілях у підтримку ЗСУ

1 жовтня до Дня захисників та захисниць України Організація молоді ППО ВП РАЕС організовує "Благодійний автопробіг на електромобілях в підтримку ЗСУ".

У Вараській громаді розпочинаються командно-штабні тренування

Інформуємо жителів Вараської громади, що із 28 по 30 вересня 2023 року на території громади відбуватимуться Командно-штабні тренування Сил оборони України.

До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку!

У відповідності до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, виконавчий комітет Вараської міської ради щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані.

Конкурс на вакантну посаду директора комунального закладу "Вараська мистецька школа"

Департамент культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради оголошує конкурс на вакантну посаду директора комунального закладу "Вараська мистецька школа".

До відома суб'єктів малого і середнього підприємництва

Інформуємо, що департаментом економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації продовжено прийом документів від суб'єктів малого і середнього підприємництва для отримання часткової компенсації за придбане (модернізоване) обладнання під час воєнного стану до 29 вересня 2023 року!

Оренда майна: нежитлові приміщення громадського будинку та Будинку для обслуговування жителів с.Заболоття

15 вересня 2023 року в електронній торговій системі Прозоро.Продажі через електронний майданчик "Е-Тендер" оприлюднено оголошення про аукціон на передачу в оренду комунального майна:

Конкурс на вакантну посаду директора комунального закладу "Вараський молодіжний центр"

Департамент культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради оголошує конкурс на вакантну посаду директора комунального закладу «Вараський молодіжний центр».

До уваги підприємців, що надають послуги медичного спрямування

ВП "Рокитнівський фаховий медичний коледж" КЗВО "Рівненська медична академія" Рівненської обласної ради доводить до відома, що відповідно до нормативних документів, підприємці, що надають послуги медичного спрямування / масаж, манікюр, педикюр, татуаж, татуювання, епіляція та ін./ повинні отримати медичну ліцензію, яка видається лише при наявності відповідної медичної освіти.

Рішення виконавчого комітету №347-РВ-23 від 25.08.2023 "Про демонтаж рекламних щитів та тимчасових споруд"

Рішення виконавчого комітету №347-РВ-23 від 25.08.2023 "Про демонтаж рекламних щитів та тимчасових споруд"

Вакансії логопеда, фізичного терапевта, ерготерапевта у Вараській багатопрофільній лікарні

Для роботи у мультидисциплінарній команді відділенні реабілітації Вараська багатопрофільна лікарня запрошує на роботу спеціалістів: