Спортсмен із Вараша Євген Піший став чемпіоном України з греко-римської боротьби (у ваговій категорії до 110 кг).

Змагання відбулися 24-26 лютого у м.Тернопіль серед кадетів 2006-07 року народження.

13 03 50

215 учасників зі всієї України боролися за першість. Ці змагання − відбір для участі збірної команди України у чемпіонаті Європи, що відбудеться у червні.

До слова, Євген Піший понад дев’ять років тренується у КДЮСШ ВП РАЕС.
16-річний хлопець – триразовий призер Чемпіонатів України. Минулого року брав участь у Чемпіонаті Європи серед юнаків, що відбувався в Бухаресті (Румунія).
Готував спортсмена до змагань тренер відділення греко-римської боротьби КДЮСШ РАЕС Сергій Мартинюк.

312456465 457507436482511 7749446569579509145 n

Окрім цього, іще один хороший результат показав вихованець КДЮСШ ВП РАЕС Григорій Якубишин, котрий виборов бронзу (у ваговій категорії до 80 кг). Тренували хлопця Володимир Веселовський та Іван Ладоненко.

Загалом за підсумками усіх результатів спортсменів Збірна команда Рівненщини посіла друге загальнокомандне місце серед збірних команд України.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!