Спортсмен із Вараша Євген Піший виборов "бронзу" у вазі 92 кг в особистому заліку на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби.

Загалом збірна Рівненської області посіла друге загальнокомандне місце на змаганнях. Чемпіонат відбувався 21-23 жовтня у місті Мукачево серед кадетів (U-16).

Євген понад дев’ять років тренується у КДЮСШ ВП РАЕС. 16-річний хлопець – триразовий призер Чемпіонатів України.

Влітку цього року змагався у складі кадетської збірної України на Чемпіонаті Європи, в Бухаресті (Румунія), де став 7-им в особистому заліку серед 26-ти спортсменів, а команда українських борців здобула третє загальнокомандне місце.

photo 2022 10 26 15 57 03

Готували спортсмена до змагань тренери відділення греко-римської боротьби КДЮСШ РАЕС Сергій Мартинюк, Володимир Веселовський і Василь Корнілов.

Вітаємо Євгена Пішого, його батьків та тренерів з високим досягненням. Бажаємо подальших успіхів і перемог!

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!