У Вараській громаді працюватиме Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.

Основним завданням центру є забезпечення постраждалих місцем безпечного тимчасового цілодобового перебування та надання необхідної допомоги. Також постраждалі від домашнього насильства зможуть отримати психологічну, юридичну допомогу та консультації від інших спеціалістів.

У сьогоднішньому відкритті центру взяли участь міський голова м.Вараш Олександр Мензул, заступник голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська, начальник Вараської РВА Людмила Мариніна, директор Департаменту соціальної політики Рівненської ОДА Роза Слободенюк, директор Рівненського обласного центру соціальних служб Ананій Бучак.

photo 2022 09 15 14 44 38

"Відкриття цього центру – це дуже потужний і правильний крок. Осередок, де люди зможуть отримати безпосередню допомогу і де працюватимуть відповідні фахівці. Дякую усім працівникам, котрі створили тут затишок та будуть допомагати постраждалим", – зазначив у своїй промові Олександр Мензул.

photo 2022 09 15 14 44 38 2

"Завдяки сприянню Першої Леді України, Міністерству соціальної політики України наша область отримала фінансування на 5 таких центрів, який сьогодні ми відкриваємо у Вараші. Він є одним із кращих – за це хочу подякувати колективу центру соціальних служб, міській владі, депутатському корпусу. Усе зроблено з душею, вразило завзяття і енергія колективу",  – сказала Людмила Шатковська.

У денному центрі створені всі необхідні умови для комфортного перебування: ремонт, меблі, побутова техніка. Тут можна отримати прихисток від кривдників на період до 10-ти днів. Приміщення облаштоване для чотирьох осіб.

Нагадаємо, створення денного центру соціально-психологічної допомоги стало можливим завдяки субвенції з державного бюджету у сумі 500 тис.грн. Завдяки спільним зусиллям організовано поточний ремонт приміщення, придбано необхідне обладнання, меблі та інвентар.

 

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!