У Вараській громаді у Міжнародний день пам’яті Чорнобильської катастрофи вшановували тих, хто віддав життя, здоров'я у боротьбі з наслідками техногенної катастрофи, що сталася 36 років тому на ЧАЕС.

Подвиг 36-річної давнини міський голова м.Вараш Олександр Мензул порівняв із подвигом захисників, що нині зі зброєю боронять Україну від агресора.

IMG8869 1

"36 років минуло із початку подій, коли ви стали героями. 36 років тому ви пішли у пекло і врятували і Україну, і Європу. Нині знову Україна боронить світ, у нас знову пекло, знову маємо нових героїв. Хочу подякувати вам, бо ви віддали своє здоров’я, ліквідовуючи наслідки радіаційних впливів. Шануймо героїв ліквідаторів, героїв воїнів, які захищають зараз нашу землю", – звернувся до присутніх ліквідаторів Олександр Мензул.

"36 років тому наша країна дізналась що таке мирний атом і що може статися, якщо з ним непрофесійно поводитися. Сьогодні вшановуємо вас, ветеранів, та тих людей, котрі ціною свого життя і здоров’я пішли боротися. Наша країна перемогла Чорнобильську катастрофу. Хочу запевнити – наш колектив сьогодні є дуже професійним і ми постійно підвищуємо безпеку", – сказав генеральний директор РАЕС Павло Павлишин.