Агенція регіонального розвитку Рівненської області спільно з ДіяБізнес.Рівне за сприяння ПРООН в Україні в рамках проєкту "Підтримка інклюзивного розвитку в Україні через зв’язок експортної стратегії, регіонального розвитку та Цілей сталого розвитку", започатковує ініціативу – "Школа експортера", яка спрямована на розвиток зовнішньоекономічної діяльності.

Метою заходу є: надання необхідних знань та компетенцій для ефективної роботи на зовнішніх ринках, а також розширення можливостей та посилення експортної спроможності бізнесу нашої області.

Учасники отримають знання та інформацію від провідних фахівців у сферах: маркетингу, грантових можливостей, митних операцій, кредитування, виходу на маркетплейси та інше.

Проєктом передбачено ознайомлення з реальними кейсами успішного експортоорієнтованого бізнесу та можливість відвідати одні з найбільших підприємств Рівненської області.

Участь у заході безкоштовна.

До участі запрошуються підприємці, які ще не здійснювали експорт та не мають досвіду та підприємці, які є досвідченими експортерами та прагнуть розширити свою присутність на іноземних ринках збуту.

Для участі просимо до 20 вересня 2023 року заповнити форму реєстрації за посиланням: https://forms.gle/xF1Jdgj7uM6tkYML6

Старт навчальної ініціативи "Школа експортера" відбудеться 25-27 вересня 2023 року (про місце та час буде повідомлено зареєстрованих учасників додатково).

У разі виникнення питань контактна особа: +380671059997 Тетяна.

Також Агенція регіонального розвитку Рівненської області за сприяння ПРООН в Україні в рамках проєкту "Підтримка інклюзивного розвитку в Україні через зв’язок експортної стратегії, регіонального розвитку та Цілей сталого розвитку" працюють над створенням експортного каталогу Рівненської області, який буде використовуватися як презентаційний матеріал на заходах, форумах, під час офіційних зустрічей з іноземними делегаціями.

Метою створення каталогу: "Експортний потенціал Рівненської області" є поширення інформації серед потенційних партнерів про експортоорієнтовані підприємства Рівненської області, налагодження подальшої співпраці.

Основні переваги:

Промоція експортера: активне інформування, просування продукції або послуг компанії на зовнішніх ринках з метою залучення нових клієнтів і розширення присутності компанії на міжнародному ринку.

Розширення ринків збуту: розширення географії постачань та збільшення обсягів продажу.

Пошук нових бізнес партнерів та залучення нових клієнтів. Підвищення видимості компаній на іноземних ринках, за допомогою інформаційної та візуальної презентації. Поширення запитів на міжнародне співробітництво.

Підтримка маркетингу: просування продукції на іноземних ринках, створення іміджу.

Розміщення підприємства у каталозі – безкоштовне.

Для розміщення у експортному каталозі, необхідно до 17 вересня 2023 року заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScCcmyycJh-2tHUYF7ISRisdOjRfFHV3djMbKiXXnWsO3MyzQ/viewform.

У разі виникнення питань контактна особа: +380671059997 Тетяна.