ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Виконавчий комітет Вараської міської ради;
Незалежності майдан, 1, м. Вараш, Вараський р-н, Рівненська обл., 34403;                              код за ЄДРПОУ – 03315879;

категорія замовника – орган місцевого самоврядування.

  1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Перевезення військовозобов’язаних до військових частин та інших військових формувань під час проведення заходів мобілізації (код ДК 021:2015 60140000-1 – Нерегулярні пасажирські перевезення).

  1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-16-005618-а

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

            З метою забезпечення перевезень військовозобов’язаних до військових частин та інших військових формувань, з метою виконання заходів мобілізації оголошено процедуру “відкриті торги з особливостями” на закупівлю товару згідно з ДК 021:2015 60140000-1 – Нерегулярні пасажирські перевезення - Перевезення військовозобов’язаних до військових частин та інших військових формувань під час проведення заходів мобілізації.

            Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у цій сфері.

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено відповідно до розрахунку витрат до кошторису виконавчого комітету Вараської міської ради на 2023 рік.

 

  1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 499 975,00 грн (чотириста дев’яносто дев’ять тисяч  дев’ятсот сімдесят п’ять грн 00 коп.) з ПДВ.

 

  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

         Очікувана вартість предмета закупівлі сформована виходячи з орієнтовної відстані від м.Вараш – згідно подання Вараського РТЦК та СП – м.Вараш  (14 827 км) та кількості транспортних засобів пасажиромісткістю 20/50 людей.

  1. Процедура закупівлі:

Застосовується процедура – відкриті торги з особливостями.