• Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Комунальне підприємство «Управляюча компанія «ЖИТЛОКОМУНСЕРВІС»  Вараської міської ради;

34401, Рівненська обл., Вараський р-н, м. Вараш, вул. Кібенка, будинок 3;

код за ЄДРПОУ – 40894523;

категорія замовника – комунальне підприємство

  • Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Світильник-Led з датчиком руху»; код ДК 021:2015: 31520000-7 - Світильники та освітлювальна арматура     
  • Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-03-011037-a
  • Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

З метою забезпечення потреб Комунального підприємства «Управляючої компанії «ЖИТЛОКОМУНСЕРВІС»  Вараської міської ради в придбанні товару «Світильник-Led з датчиком руху» для реалізації заходів з енергоефективності та енергозбереження об’єктів , які ослуговуються комунальним підприємством.

Оголошено процедуру «Відкриті торги з особливостіми» на закупівлю товару «Світильник-Led з датчиком руху».

 Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у цій сфері.

  • Розмір запланованих видатків: розмір запланованих видатків (власні кошти)  визначено )  визначено відповідно до розрахунку витрат Комунального підприємства «Управляюча компанія «ЖИТЛОКОМУНСЕРВІС» з управління багатоквартирними будинками на 2023р.
  • Очікувана вартість предмета закупівлі: 264000.00 грн. (двісті шістдесят чотири тисячі гривень 00 копійок), з урахуванням ПДВ
  • Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості товарів здійснено методом порівняння ринкових цін у відповідності до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18 лютого 2020 року № 275. Очікувану вартість закупівлі було сформовано на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни. Здійснено пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торговельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торговельних електронних майданчиках.

  • Процедура закупівлі:

Застосовується процедура відкритих торгів.