Рішення виконавчого комітету №347-РВ-23 від 25.08.2023 "Про демонтаж рекламних щитів та тимчасових споруд"

На підставі протоколу комісії з демонтажу самовільно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд на території Вараської міської територіальної громади від 22.06.2023 № 4001-ПТ-85-4330-23, відповідно до рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 02.05.2023 №136-РВ-23 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30.01.2023 №23-РВ-23 "Про порядок демонтажу самовільно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд на території Вараської МТГ", враховуючи Земельний кодекс України, Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності», пункт 5 частини 1 статті 16 та пункт 5 частини 2 статті 10 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", рішення Вараської міської ради від 09.02.2023 №1802-РР-VIII "Про затвердження правил благоустрою території Вараської міської територіальної громади", пункту 9.5 "Правил розміщення зовнішньої реклами в м.Кузнецовськ" від 29.04.2011 №121, керуючись підпунктом 7 пункту а частини першої статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Здійснити демонтаж самовільно встановлених/розміщених та таких де договір оренди земельної ділянки припинено, рекламних щитів та тимчасових споруд, розташованих на території м. Вараш, Вараського району, Рівненської області згідно з додатком до цього рішення.
  2. Попередити власників/користувачів рекламних щитів та тимчасових споруд, зазначених у п. 1. цього рішення, відповідно до пункту 2.4. розділу 2. Порядку демонтажу самовільно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд на території Вараської міської територіальної громади (далі – Порядок), затвердженого рішенням виконавчого комітету Вараської міської ради від 02.05.2023 №136-РВ-23 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30.01.2023 №23-РВ-23 "Про порядок демонтажу самовільно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд на території Вараської МТГ" про необхідність усунення порушень вимог чинних нормативно-правових актів, проведення демонтажу самовільно встановлених/розміщених та таких де договір оренди земельної ділянки припинено, рекламних щитів та тимчасових споруд та приведення земельних ділянок, на яких вони розташовані, у попередній стан власними силами у двотижневий строк.
  3. Доручити КП "Благоустрій" Вараської міської ради здійснити демонтаж самовільно встановлених/розміщених та таких де договір оренди земельної ділянки припинено, рекламних щитів та тимчасових споруд відповідно до пунктів 2.6.-2.10. розділу 2. Порядку у разі невиконання власниками/користувачами самовільно встановлених/розміщених та таких де договір оренди земельної ділянки припинено, рекламних щитів та тимчасових споруд, вимог чинних нормативно-правових актів, проведення демонтажу самовільно встановлених/розміщених та таких де договір оренди земельної ділянки припинено, рекламних щитів та тимчасових споруд та приведення земельних ділянок, на яких вони розташовані, у попередній стан власними силами у двотижневий строк.
  4. Доручити відділу інформаційної політики та комунікації виконавчого комітету Вараської міської ради забезпечити публікацію даного рішення на офіційному вебсайті Вараської міської ради у розділі "Оголошення".
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря ВОСКОБОЙНИКА.


Додатки: 1. Перелік самовільно встановлених/розміщених та таких де договір оренди земельної ділянки припинено, рекламних щитів та тимчасових споруд, розташованих на території м.Вараш, Вараського району, Рівненської області №1800-ПЕ-02-23 на 5 арк. в 1 прим.

Міський голова                                                                                                     Олександр МЕНЗУЛ