Вараська міська рада оголошує набір кандидатів у присяжні для формування нового списку присяжних Кузнецовського міського суду Рівненської області

У зв’язку із закінченням повноважень осіб, які виконують обов’язки присяжних Кузнецовського міського суду Рівненської області, враховуючи подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області від 15.03.2023 року №267-02/23 щодо формування та затвердження списку присяжних, Вараська міська рада оголошує набір кандидатів у присяжні Кузнецовського міського суду Рівненської області.

Відеоконференція на тему "Земля слідує за нерухомістю: загальні положення реалізації механізму"

Жителів Вараської громади запрошують взяти участь у відеоконференції на тему "Земля слідує за нерухомістю: загальні положення реалізації механізму", котру організовує Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека і Рівненський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Рівненська АЕС запрошує учнівську молодь взяти участь у творчому конкурсі "Рік незламності"

Рівненська АЕС закликає молодь регіону відобразити український "Рік незламності" у творчих роботах. Конкурс триватиме до кінця квітня серед школярів віком від 9 до 17 років, які мешкають у населених пунктах зони спостереження електростанції.

Про офіційні канали комунікації Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

На сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та його каналах комунікації можна дізнатися про евакуацію з небезпечних регіонів, видачу гуманітарної допомоги, оновлену інформацію про ВПО, відновлення звільнених територій, соціальні гарантії для переселенців і мешканців звільнених територій та іншу корисну інформацію.

Про оренду комунального майна (нежитлові приміщення)

10 березня 2023 в електронній торговій системі Прозоро.Продажі через майданчик Української Універсальної Біржі оприлюднено оголошення про аукціон на передачу в оренду комунального майна:

Про оренду комунального майна

9 березня 2023 року в електронній торговій системі Прозоро.Продажі через майданчик Української Універсальної Біржі оприлюднено оголошення про аукціон на передачу в оренду комунального майна:

Запрошуємо на благодійний музичний концерт "Весна переможе"

У Вараші відбудеться благодійний вечір у підтримку 104-ї окремої бригади ТрО, зокрема, 61-го батальйону.

Виконавчий комітет Вараської міської ради організовує конкурс з визначення інвестора-забудовника

У місті Вараш проводиться конкурс для будівельних компаній та інвесторів будівництва.

Безкоштовний курс про мінну безпеку "Дивись під ноги! Дивись куди ідеш"

Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з БО "Фонд Східна Європа" в рамках реалізації програми "Дивись під ноги! Дивись куди ідеш" створено безкоштовний навчальний онлайн-курс "Правила поводження з вибухонебезпечними предметами".

Оголошення про проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника

Оголошення про проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на приміському автобусному маршруті загального користування у Вараській міській територіальній громаді.

Інформація про звітування депутатів фракції "ПРОпозиція" ВМР

Інформація про дату і час звітування депутатів фракції "ПРОпозиція" Вараської міської ради.

Керівник поліції Рівненщини проведе виїзний прийом громадян у Вараші

Полковник Олександр Ганжа проведе виїзний прийом громадян у Вараші.